Pood

10/12/15 Etapp Asendamine Dušš Vesi Filtreid Universaalne Duši Eemaldada Kloori, raskemetallid Väävli Lõhn 0 thumb
10/12/15 Etapp Asendamine Dušš Vesi Filtreid Universaalne Duši Eemaldada Kloori, raskemetallid Väävli Lõhn 1 thumb
10/12/15 Etapp Asendamine Dušš Vesi Filtreid Universaalne Duši Eemaldada Kloori, raskemetallid Väävli Lõhn 2 thumb
10/12/15 Etapp Asendamine Dušš Vesi Filtreid Universaalne Duši Eemaldada Kloori, raskemetallid Väävli Lõhn 3 thumb
10/12/15 Etapp Asendamine Dušš Vesi Filtreid Universaalne Duši Eemaldada Kloori, raskemetallid Väävli Lõhn 4 thumb
10/12/15 Etapp Asendamine Dušš Vesi Filtreid Universaalne Duši Eemaldada Kloori, raskemetallid Väävli Lõhn 5 thumb

10/12/15 Etapp Asendamine Dušš Vesi Filtreid Universaalne Duši Eemaldada Kloori, raskemetallid Väävli Lõhn

€10.68 €6.41

Märksõnad: dušš juhataja asendamine filtrid, filter majapidamises vett, filter dušš, 40 keraamiline kraan kassett, fujifilm instax mini 11 paper, aqua filter, õhuniisutajad filter asendamine, vee filtreerimiseks, 3 vee kassett, instax mini 70 raamat.

  • - Viide: w7
  • - On laos
  • Kategooria: parim

Toote kohta:

Õrn Puhastamine: dušš peaga vee softener arestimine annab teile võimaluse nautida lõõgastav dušš, mis tegelikult sulle puhas.Meie kareda vee filter dušš peaga aitab kõrvaldada lisandeid, et kahjustada.

Multi-Astmeline Filtreerimise: Need dušš filtrid eemaldada kloori ja raskmetallid on 8-15 erinevad filtrid vesi läbib.See filtreerimine protsess võimaldab ainult puhtaim ja kõige puhtamaid pH tasakaalustatud vee voolu dušš peaga vee filter.

Tööriistavaba Paigaldus: Kui on aeg asendada oma dušš peaga vee filter, ei ole vaja lohistada välja toolbox.Meie vee filter dušš asendamine on lihtne ülesanne täita ja ei vaja tööriistu.

Pikaajalise: Iga meie dušš peaga vee softener manus padrunid on mõeldud filter meie lisandite ja toksiinide oma dušš vee jaoks aega.Igal filter annab filtreeritud vett kuni 3-6 kuud.

Vann filter ilma odavad süsiniku ja kaltsiumsulfaat, et ummistab teie voolu ja lõpetab töö kiire UNIKAALSE, TEADUSLIKULT FORMULEERITUD segu kauem kestev, maksimaalne filtreerimise soe ja külm vesi

Teie Parem Vett

Et asendada oma dušš vee filter, juuste ja naha, siis on vaja mingeid tööriistu.Lihtsalt avage korpus ja asendage vana dušš filter koos uus ja kruvi dušš vee filter oma kohale tagasi.Saada pehmemaid naha ja shinier juuksed, uuendada oma dušš vett dušš vee filter asendamine padrunid!


  • Sertifitseerimine: CE
  • Mudeli Number: F01249
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Materjal: Roostevaba TerasKommentaarid

Sike0324
2021-06-19
1/5
the packing is not whole. Some products( balls, carbon,...) are outside and in the plastic bag. Seems to be very poor quality. Not recommanded.